Dyrektor ds. Sprzedaży – rynek niemiecki

Miejsce pracy Częstochowa
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Opis oferty

W imieniu renomowanej firmy produkcyjnej z Częstochowy poszukujemy doświadczonego Dyrektora ds. Sprzedaży. Głównym jego zadaniem będzie koordynowanie i rozwijanie sprzedaży na rynku niemieckim. Docelowo również w innych krajach europejskich.

Zakres obowiązków
  • Opracowanie planu sprzedaży produktów na rynku niemieckim, współpraca z obecnymi partnerami zagranicznymi oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowych.
  • Koordynowanie pracy zespołu handlowego.
  • Nadzór nad realizacją indywidualnych zamówień klientów w ścisłej współpracy z Działem Produkcji.
  • Opracowanie nowych narzędzi marketingowych.
  • Reprezentowanie firmy na targach oraz w codziennych kontaktach z kontrahentami,
  • Badanie rynku niemieckiego pod katem jego potencjału.
Poszukiwane kompetencje
  • Kilkuletnie doświadczenie w handlu zagranicznym (preferowane branże: opakowaniowa, meblarska, dóbr luksusowych itp.).
  • Znajomość rynku niemieckiego, poparte wieloletnim doświadczeniem sprzedażowym.
  • Biegła znajomość języka niemieckiego, dodatkowym atutem będzie biegła znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność kierowania ludźmi i zarządzania projektami.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Doskonała organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do pracy w delegacji (20% czasu pracy - wyjazdy zagraniczne).
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym i podnoszenia umiejętności w różnych dziedzinach.
  • Umowę o pracę.
  • Samochód służbowy.
  • Dużą decyzyjność i wpływ na działanie firmy.
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych i innowacyjnych projektach prowadzonych w ramach działalności firmy.
Data ostatniej modyfikacji 27 lutego 2020