Export Manager

Miejsce pracy Częstochowa
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Opis oferty W imieniu średniej wielkości firmy produkcyjnej, właściciela rozpoznawalnych marek opakowań z Częstochowy, poszukujemy kandydata, któremu powierzone zostanie zarządzanie wszystkimi aspektami sprzedaży w organizacji oraz promocją biznesu na rynku krajowym oraz zagranicznym.
Zakres obowiązków
  • współpraca w partnerami polskimi i zagranicznymi oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem sprzedażowym,
  • negocjowanie warunków sprzedaży i umów,
  • inicjowanie rozwoju nowych produktów w oparciu o zidentyfikowane potrzeby klientów oraz potencjał produkcyjny,
  • nadzór nad strategią marketingową,
  • reprezentowanie Spółki na targach oraz w kontaktach z klientami oraz dystrybutorami,
  • bieżąca współpraca z Działem Produkcji oraz koordynacja zamówień dla klientów.
Poszukiwane kompetencje
  • kilkuletnie doświadczenie w handlu zagranicznym i krajowym (preferowane branże: opakowania, meblarska, dobra luksusowe itp.).
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi,
  • biegła znajomość języka angielskiego, atutem będzie znajomość drugiego języka obcego,
  • wykształcenie wyższe,
  • zmysł handlowy,
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy,
  • zdolności analityczne,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • gotowość do pracy w delegacji (nie więcej niż 20% czasu pracy).
Oferujemy
  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym i podnoszenia umiejętności w różnych dziedzinach;
  • umowę o pracę,
  • dużą decyzyjność i wpływ na działanie firmy,
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych i innowacyjnych projektach prowadzonych w ramach działalności firmy.
Data ostatniej modyfikacji 4 września 2019