Inżynier Budowy/Zastępca Kierownika

Miejsce pracy Kraków (gm. Kraków, woj. MAŁOP
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Opis oferty W imieniu firmy specjalizującej się w budownictwie domów drewnianych modułowych, poszukujemy Inżyniera Budowy, który chce zdobywać doświadczenie zarówno w kraju jak i za granicą. Mile widziani absolwenci budownictwa z możliwością zdobycia uprawnień budowlanych.
Zakres obowiązków

  • współodpowiedzialność za terminową i jakościową realizację kontraktów na terenie Polski oraz za granicą zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym),
  • przygotowanie i nadzór nad prowadzonymi budowami od fundamentu po wykończenie,
  • bieżący kontakt z inwestorem,
  • współpraca z kierownikiem budowy (kompletacja dokumentacji, rozliczanie budowy, itp).

Poszukiwane kompetencje
  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek budownictwo,
  • wiedza budowlana, preferowana w zakresie budowy domów o konstrukcji drewnianej,
  • obsługa AutoCAD, czytanie dokumentacji/ drukowanie i wymiarowanie rysunków /sporządzanie prostych szkiców w DWG,
  • rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
  • wysokie zaangażowanie, umiejętność oceny sytuacji i podejmowania decyzji,

  • prawo jazdy Kat. B,

  • gotowość do wyjazdów zagranicznych,

  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy możliwość przyuczenia, przy posiadaniu solidnych podstaw teoretycznych.

Umowa o pracę w dużej i renomowanej firmie (30 lat na rynku).

Data ostatniej modyfikacji 30 lipca 2019