Specjalista ds. Zakupów

Miejsce pracy Niepołomice
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Opis oferty

Producent cenionych i innowacyjnych kosmetyków, laureat wielu nagród konsumenckich oraz nowoczesny pracodawca poszukuje sumiennej, dobrze zorganizowanej oraz zaangażowanej osoby do Działu Zakupów.
Jeśli czujesz, że to miejsce dla Ciebie, prześlij nam swoje cv.

Zakres obowiązków
  • planowanie i realizacja procesów zakupowych,
  • współpraca z dostawcami,
  • tworzenie i wysyłanie ofert zakupowych,
  • negocjowanie cen oraz warunków dostaw,
  • ustalanie harmonogramu dostaw opakowań i monitorowanie terminowości dostaw,
  • realizowanie procesów reklamacyjnych,
  • współpraca z krajowymi i zagranicznymi kontrahentami.

Poszukiwane kompetencje
  • mile widziane doświadczenie w związane z procesami zakupowymi,
  • znajomość j. angielskiego – poziom biegły,
  • gotowość do podejmowania podróży służbowych (prawo jazdy kat B),
  • znajomość pakietu MS OFFICE, mile widziana znajomość oprogramowania Comarch (XL),
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz sprawne działanie pod presją czasu,
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy
  • pracę z doświadczonym zespołem, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • premię uzależnioną od osiąganych wyników,
  • atrakcyjne benefity (między innymi: opieka medyczna z rozszerzonym pakietem).

Data ostatniej modyfikacji 25 czerwca 2019