Specjalista w Dziale Obsługi Klienta B2B

Miejsce pracy Częstochowa
Opis oferty

Zapraszamy do rozmów o ofercie pracy w firmie specjalizującej się sprzedaży opakowań dla branży jubilerskiej.

Poszukujemy  osoby, która swoim zaangażowaniem, wiedzą i doświadczeniem będzie wspierać dalszy rozwój firmy zarówno w obszarze obsługi klienta jak i sprzedaży.

Zakres obowiązków
  • Odpowiadanie na zapytania ofertowe klientów w języku polskim i angielskim (doradztwo produktowe, cena, dostępność, warunki dostaw, możliwość personalizacji, nadruku, itp.).
  • Obsługa procesu realizacji zamówień w systemie informatycznym (wystawienie faktury, zlecenie wysyłki, zlecenie dodatkowej usługi – np. nadruk).
  • Udział w zagranicznych targach branżowych  - rozmowy handlowe z klientami na stoisku firmowym.
  • Analiza rynków zagranicznych i udział w budowaniu strategii pozyskania nowych klientów.
Poszukiwane kompetencje
  • Wykształcenie wyższe.
  • Mile widziane, doświadczenie w podobnej roli, w firmie o zasięgu międzynarodowym.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i swoboda komunikacji.
  • Zdolności analityczne.
  • Kreatywność, łatwość kojarzenia faktów, budowania nowych rozwiązań.
  • Ukierunkowanie na cel.
  • Konsekwencja w działaniu.
  • Świadomość biznesowa.
  • Zaangażowanie.
  • Podejmowanie decyzji.
  • Wewnątrzsterowność.
  • Mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w siedzibie firmy w Częstochowie.
  • Dobre warunki pracy i atmosferę współpracy w zespole.
Data ostatniej modyfikacji 6 sierpnia 2019